BİZ KİMİZ?

Kısaca...

Bursa'nın önde gelen dinamik organizasyonlarından biri olan UAT Grup, 2 ana sektörde, 50'nin üzerinde çalışanı ve alanında uzman partnerleriyle her zaman öncü konumunda, güvenilir bir tedarikçi olarak, etik değerlerden ve kaliteden ödün vermeyen bir vizyonla hizmet sunmaktır.

1972 yılında temelleri atılan grubumuzun bugünkü noktaya ulaşmasında, personelinin tecrübe ve profesyonelliği ile yönetim kadrosunun geliştirmiş olduğu strateji ve organizasyon yapısının başarısı etkili olmuştur.

İnşaat sektöründe orta ve büyük ölçekli projelerin gerçekleştirilmesi, inşaat ve teknolojideki son yenilikleri takip ederek memleketimizin çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sunmak amacıyla Bursa’da kurulmuş olan UAT Grup, kurulduğu günden bugüne süregelen profesyonellik, yaratıcılık ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek bulunduğu sektörlerde önemli bir yer edinmiştir.

Özellikle fabrika inşaatı, sanayi yapıları inşaatı, çelik konstrüksiyon uygulamaları, fabrika inşaatlarındaki alternatif çözümleri ve taahhüt işlerinde uzmanlaşmış ekipleriyle hem müşterilerine hem de çözüm ortaklarına değer katmaktadır.  

İnşaat sektörü dışında, Türkiye’nin geleceğe taşınmasındaki en önemli başlıklarından olan “Markalaşma” alanında doğru hizmeti sunabilmek için, bünyesindeki pazarlama ajansıyla birlikte UAT Grup gururla faaliyetlerini sürdürmektedir.

Çağın gereklerine uygun olan yeni pazarlama yöntemlerini, yeni fikir ve iş birliklerini, yaratıcı ekibiyle birlikte, sektöründe ezber bozan projelerle, iş ortakları için fark yaratan uygulamaları hayata geçirmektedir.

UAT Grup, kurulduğu ilk günden bu yana çağdaş, yeniliklere açık ve sürekli değişimi arayan bir kurum olmuştur ve her zaman da öyle kalacaktır. Günümüz dünyasına şekil veren bireye saygı, çevreye saygı, her türlü canlının yaşam alanına saygı, gibi toplumsal sorumluluk özellikleri anlamında da UAT Grup her zaman hassasiyetini en üst düzeyde tutmaktadır.